פרופיל ההשקעות

קוונטמנטל מיישמת בהצלחה אסטרטגיות מסחר מתקדמות בניהול ההשקעות ללקוחותיה

הקרן מאופינת בחדשנות ובריבוי מודלים הפועלים במצבי שוק משתנים ובאוטומציה מתקדמת

על החברה

קוונטמנטל הינה קרן גידור ישראלית המתמחה בהשקעות אלגוריתמיות המבוססות על ניתוח מתמטי סטטיסטי מעמיק של נתוני שוק, הקרן שואפת להשיג ביצועים עודפים על ה S&P500.

רוב תהליכי הקרן מבוססים על אנליטיקה כמותית תוך שימוש באלגוריתמים סטטיסטיים ומתמטיים.

ניהול ההשקעות מתבצע באמצעות מספר מודלים המוטמעים במנועי המסחר שלנו וכוללים אנליטיקה מתקדמת, חוקיות מסחר מובנת, ניתוחים סטטסטים, תובנות אנושיות ומומחיות המבוססת על פרמטרים מאקרו כלכליים.

איך אנחנו עובדים

רוב התהליכים בקרן מבוססים על אנליטיקה כמותית תוך שימוש באלגוריתמים סטטיסטיים ומתמטיים. מודלי ריבוי האסטרטגיות מופעלים באמצעות מנועי מסחר ישירות לבורסות הרלוונטיות באופן אוטומטי, בנוסף המודלים מכילים בתוכם ניתוחים פונדמנטלים מובנים, תובנות אנושיות ומומחיות המבוססת על נסיון מסחר רב שנים ופרמטרים מאקרו כלכליים.

ניהול סיכונים
אוטומטי ומובנה

ניהול הסיכונים בקרן מובנה בתוך האלגורתמים ומתבצע באופן אוטומטי, לניהול מיטבי של הסיכון

מסחר אלגורתמי אוטומטי

שימוש במידע הסטורי רחב תוך עיבוד נתונים ושימוש בכלי ניתוח מתקדמים לחיזוי התנהגות השוק

מתאם נמוך
בין המודלים

מתאם נמוך בין האסטרטגיות השונות מאפשר להקטין את הסיכון הכללי בתיק ההשקעות

ריבוי
אסטרטגיות

המסחר בקרן מבוסס על ריבוי אסטרטגיות מאפשר לקרן פיזור סיכונים ופעולה במצבי שוק שונים

ריבוי מודלים

אנו שואפים להשיג תשואות עודפות עקביות בכל סביבות השוק ברמות סיכון דומות. על מנת להשיג מטרה זו אנו פועלים באסטרטגיה מרובת מודלים בשביל לזהות את הזדמנויות ההשקעה האטרקטיביות ביותר.

מודל מצבי השוק

השקעה על פי מגזרים הרלוונטים בכל נקודת זמן באמצעות תעודות סל

מודל סטיות התקן

מסחר בתעודות סל ETF על מדדי סטיות התקן

מודל שורט

מודל שמיועד להשיג תשואה חיובית במצב שוק יורד.

מודל אופציות עתידיים

הפעלת אסטרגיות סגורות באופציות וחוזים עתידים

מנהלי הקרן

מנהלי הקרן בעלי ניסיון ייחודי והתמחות במספר תחומים הרלוונטים לניהול השקעות בשוק ההון המודרני ובעלי רקורד מוצלח בניהול השקעות במכשירים פיננסים מתקדמים.

למנהלי הקרן נסיון רב, בהקמה ובניה של מערכות מסחר פיננסיות ומערכות תומכות החלטה, למערכת הבנקאית ולאנשי שוק ההון. כמו כן בעלי ידע נרחב בבניית אלגורתמים, ניהול בסיסי נתונים, לצד נסיון רב במסחר בשוק ההון וניהול השקעות.

עדי מרום

מנהל שותף

עדי מרום

עדי מייסד שותף ומנהל בקרן, בעל ניסיון של 30 שנה בשוק ההון ופיתוח מערכות מסחר ומידע. שימש כמייסד ומנכ"ל של חברת TradeOne ו- Globes TradeOne. עדי היה מייסד והמנכ"ל של WallaTrade כיום מיטב טרייד, כמו-כן שימש מנהל השקעות בכיר בית השקעות (מנורה גאון). בעל תואר ראשון בכלכלה עם התמחות במימון ומערכות מידע, ותואר שני בניהול עסקים מאוניברסיטה העברית, עם התמחות בניהול אסטרטגי.

עופר חן

מנהל שותף

עופר חן

עופר מייסד שותף ומנהל בקרן, בעל 25 שנות ניסיון בשוק ההון ובמערכות מסחר ומידע. שימש כמנכ"ל חברת Globes TradeOne, יועץ מערכות מידע בכיר באורקל ישראל ורואה חשבון ב EY. בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה ותואר שני בניהול עסקים מאוניברסיטת העברית, עם התמחות במימון ובמערכות מידע

קוונטמנטל קרן גידור ישראלית

תיאום פגישה אישית

צרו איתנו קשר כדי לקבל מידע אודות הזדמנויות השקעה בקרן הגידור שלנו.

קוואנטמנטל הינה קרן השקעות פרטית שמתמחה בפתרונות אלגוריתמיים למסחר. אנו בקרן מנהלים את ההשקעות באופן אוטומטי באמצעות כלים מתקדמים של למידת מכונה וניהול מסדי נתונים דינאמי. כל זאת, על מנת להוציא מתהליך המסחר את החסרונות של הסוחר האנושי מצד אחד ומצד שני להביא למסחר את התובנות שצברנו מעל 25 שנים בשוק ההון והבנה מעמיקה של השווקים הפיננסיים.

Quantamental Investments Ltd. © 2024 All Rights Reserved.

Skip to content